wtorek, 18 marca 2014

Konkurs z Lokim w tle!


W trakcie tegorocznego Pyrkonu będziecie mogli odwiedzić wyjątkowe fanowskie stoisko Henna Illustrated i Geek Kingdom. Z tej okazji specjalnie dla Was przygotowałyśmy konkurs, w którym możecie wygrać kubek i koszulkę naszego autorstwa.

Jak przyłączyć się do konkursu? Wystarczy w komentarzu przekonać nas do oddania ich, tak jak zrobiłby to Loki - wspólnie wybierzemy i nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Minimum jeden komentarz trzeba zamieścić od 18 do 22 marca 2014 r. na przynajmniej jednej z naszych stron:
10 pierwszych osób, które będą na Pyrkonie i udostępnią posty z informacją o konkursie z obydwu naszych facebookowych stron, otrzyma od nas na miejscu małą, słodką, czekoladową Loki-niespodziankę :)Regulamin
 1. Konkurs organizują Geek Kingdom i Henna Illustrated, a Facebook nie ma z jego organizacją nic wspólnego.
 2. Żeby przyłączyć się do konkursy trzeba od 18 do 22 marca 2014 r. (do 24:00) na jednej ze wskazanych poniżej stron zostawić komentarz o wskazanej treści (temat: przekonać organizatorki do oddania nagród, tak jak zrobiłby to Loki). Jedna osoba może zostawić maksymalnie jeden komentarz na każdej ze stron. 23 marca na podstawie wspólnej decyzji Geek Kingdom i Henna Illustrated na podstawie treści zamieszczonych komentarzy i własnej decyzji, wybiorą jednego zwycięzce, który otrzyma ręczne malowany Kubek z Lokim (Henna Illustrated) i zaprojektowaną przez Geek Kingdom koszulkę. Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna. Zwycięzca zostanie ogłoszony 23 marca 2014 r. do godziny 12:00 na wymienionych poniżej stronach. Zwycięzca powinien skontaktować się z nami w celu przekazania informacji o adresie wysyłki i rozmiarze koszulki (rozmiar koszulki będzie można wybrać do godziny 14:00 23 marca 2014 r.) Koszty przesłania nagrody pokrywają organizatorzy konkursu; nagroda zostanie wysłana w czasie 14 dni od zgłoszenia się do nas zwycięzcy konkursu i podania przez zwycięzcę wszystkich informacji niezbędnych do wysłania przesyłki z nagrodą.
 3. Komentarze można zamieszczać pod wpisami dotyczącymi konkursu na naszych stronach: https://www.facebook.com/HennaIllustrated    https://www.facebook.com/kingdomofgeeks   http://henna-katowice.blogspot.com oraz http://geek-kingdom.blogspot.com

3 komentarze:

 1. Nasza matka zorganizowała ten konkurs. Nie uważasz, że chciałaby, żeby to trafiło do mnie? Wszystko, co dobre, zawsze przytrafiało się Tobie, więc teraz chyba pora na mnie, nie sądzisz? Bracie...? (cios nożem w plecy)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cup and T-shirt with me!!! Finally someone adore me more than British Queen. Hmmm... I think, it's belong to me, because I'm on it. Give it to me!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. A więc twierdzicie, że nadal praktykujecie mój kult, śmiertelnicy. Wy, tak nisko stojąco rasa, śmiecie twierdzić, że zamiast składać należne mi ofiary oddajecie mi cześć powielając mój wizerunek. To tylko kolejny dowód na waszą prymitywność, na zatracenie się w pogoni za waszymi nic nie wartą materialnością. Dlatego, jako podporządkowani lepszym od siebie złożycie należny mi hołd w należyty sposób. Oddacie mi wszystkie wasze materialne dobra, które w tak obrzydliwie poniżający sposób uwłaczają mojej czci. Będzie wznosić mi świątynie i palić ogniska, będziecie wzywać moje imię prosząc o litość i łaskę, składać ofiary i w pokorze dziękować za każdy przejaw wyrozumiałości względem was. Ale zanim powrócicie do jedynego, słusznego stanu, oddacie mi wszystkie nic nie warte przedmioty.

  OdpowiedzUsuń